UKL1H2R2MDDANA
NichiconNichicon
UKL1H2R2MDDANA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKL1H2R2MDDANA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UKL1H2R2MDDANA.pdf2.UKL1H2R2MDDANA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKL1H2R2MDDANA
Număr parc UKL1H2R2MDDANA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 347242 pcs Fișa cu date 1.UKL1H2R2MDDANA.pdf2.UKL1H2R2MDDANA.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UKL Ripple Current @ Low Frequency 23mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 46mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15383
UKL1H2R2MDDANA-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 2.2µF