UKL0J681KPD
NichiconNichicon
UKL0J681KPD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKL0J681KPD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 680UF 10% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UKL0J681KPD.pdf2.UKL0J681KPD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKL0J681KPD
Număr parc UKL0J681KPD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 680UF 10% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 301443 pcs Fișa cu date 1.UKL0J681KPD.pdf2.UKL0J681KPD.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±10%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UKL Ripple Current @ Low Frequency 480mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 720mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 680µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 680µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UKL0J472MHD
UKL0J472MHD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
In stoc: 58719 pcs
Descarca: UKL0J472MHD.pdf
RFQ
UKL0J681KPD1TD
UKL0J681KPD1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL