UKL0J682KHD
NichiconNichicon
UKL0J682KHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKL0J682KHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 6800UF 10% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UKL0J682KHD.pdf2.UKL0J682KHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
150 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKL0J682KHD
Număr parc UKL0J682KHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 6800UF 10% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 48033 pcs Fișa cu date 1.UKL0J682KHD.pdf2.UKL0J682KHD.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±10%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UKL Ripple Current @ Low Frequency 1.76A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.024A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 6800µF Aplicații General Purpose