UKL0J471KPD
NichiconNichicon
UKL0J471KPD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKL0J471KPD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 10% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UKL0J471KPD.pdf2.UKL0J471KPD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKL0J471KPD
Număr parc UKL0J471KPD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 10% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 161109 pcs Fișa cu date 1.UKL0J471KPD.pdf2.UKL0J471KPD.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±10%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UKL Ripple Current @ Low Frequency 390mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 585mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15341
UKL0J471KPD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 470µF