UKL0J222MHD1TO
NichiconNichicon
UKL0J222MHD1TO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKL0J222MHD1TO
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UKL0J222MHD1TO.pdf2.UKL0J222MHD1TO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKL0J222MHD1TO
Număr parc UKL0J222MHD1TO Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 88704 pcs Fișa cu date 1.UKL0J222MHD1TO.pdf2.UKL0J222MHD1TO.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UKL Ripple Current @ Low Frequency 1.06A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-10557-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 2200µF Aplicații General Purpose