UHD1H101MPD1TA
NichiconNichicon
UHD1H101MPD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHD1H101MPD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UHD1H101MPD1TA.pdf2.UHD1H101MPD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHD1H101MPD1TA
Număr parc UHD1H101MPD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 549197 pcs Fișa cu date 1.UHD1H101MPD1TA.pdf2.UHD1H101MPD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UHD Ripple Current @ Low Frequency 506.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 724mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 74 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 100µF