UHD1H121MPD1TA
NichiconNichicon
UHD1H121MPD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHD1H121MPD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UHD1H121MPD1TA.pdf2.UHD1H121MPD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHD1H121MPD1TA
Număr parc UHD1H121MPD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 563627 pcs Fișa cu date 1.UHD1H121MPD1TA.pdf2.UHD1H121MPD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UHD Ripple Current @ Low Frequency 665mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 950mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 61 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 120µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 120µF