UHD1E821MPD
NichiconNichicon
UHD1E821MPD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UHD1E821MPD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UHD1E821MPD.pdf2.UHD1E821MPD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UHD1E821MPD
Număr parc UHD1E821MPD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 137684 pcs Fișa cu date 1.UHD1E821MPD.pdf2.UHD1E821MPD.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UHD Ripple Current @ Low Frequency 1.613A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.15A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-16780
UHD1E821MPD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 22 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 820µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
capacitanță 820µF Aplicații General Purpose