UFG2AR47MDM
NichiconNichicon
UFG2AR47MDM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UFG2AR47MDM
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: 1.UFG2AR47MDM.pdf2.UFG2AR47MDM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UFG2AR47MDM
Număr parc UFG2AR47MDM Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 336312 pcs Fișa cu date 1.UFG2AR47MDM.pdf2.UFG2AR47MDM.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UFG Ripple Current @ Low Frequency 10mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15108
UFG2AR47MDM-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 0.47µF
Aplicații Audio
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UFG2AR47MDM1TD
UFG2AR47MDM1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL