UFG2AR33MDM
NichiconNichicon
UFG2AR33MDM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UFG2AR33MDM
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: 1.UFG2AR33MDM.pdf2.UFG2AR33MDM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UFG2AR33MDM
Număr parc UFG2AR33MDM Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1164005 pcs Fișa cu date 1.UFG2AR33MDM.pdf2.UFG2AR33MDM.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UFG Ripple Current @ Low Frequency 8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 16mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 0.33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
capacitanță 0.33µF Aplicații Audio
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UFG2AR22MDM
UFG2AR22MDM
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL
In stoc: 1211432 pcs
Descarca: UFG2AR22MDM.pdf
RFQ
UFG2A4R7MDM1TA
UFG2A4R7MDM1TA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 4.7UF 20% 100V THRUHOLE
In stoc: 843129 pcs
Descarca: UFG2A4R7MDM1TA.pdf
RFQ
UFG2AR33MDM1TD
UFG2AR33MDM1TD
Descriere: CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL