UFG2A471MHM
NichiconNichicon
UFG2A471MHM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UFG2A471MHM
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: 1.UFG2A471MHM.pdf2.UFG2A471MHM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UFG2A471MHM
Număr parc UFG2A471MHM Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39636 pcs Fișa cu date 1.UFG2A471MHM.pdf2.UFG2A471MHM.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UFG Ripple Current @ Low Frequency 980mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.47A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-10895
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 470µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 470µF