QXK2E473KTP7FG
Prezentarea produsului
Număr parc: QXK2E473KTP7FG
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD
Foi de date: 1.QXK2E473KTP7FG.pdf2.QXK2E473KTP7FG.pdf3.QXK2E473KTP7FG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXK2E473KTP7FG
Număr parc QXK2E473KTP7FG Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 125V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.433" L x 0.157" W (11.00mm x 4.00mm) Serie QXK
Evaluări - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Înălțime - așezată (Max) 0.516" (13.10mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.047µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.047µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
QXK2E473KTP
QXK2E473KTP
Producători: Nichicon
Descriere: CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD