QXK2E473KTPTZH
NichiconNichicon
QXK2E473KTPTZH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QXK2E473KTPTZH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD
Foi de date: 1.QXK2E473KTPTZH.pdf2.QXK2E473KTPTZH.pdf3.QXK2E473KTPTZH.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXK2E473KTPTZH
Număr parc QXK2E473KTPTZH Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 125V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.531" L x 0.185" W (13.50mm x 4.70mm) Serie QXK-ZH
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 493-3558
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.413" (10.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.406" (10.30mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.047µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.047µF