QXK2E335KTP7ZHFX
Prezentarea produsului
Număr parc: QXK2E335KTP7ZHFX
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC RAD
Foi de date: 1.QXK2E335KTP7ZHFX.pdf2.QXK2E335KTP7ZHFX.pdf3.QXK2E335KTP7ZHFX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXK2E335KTP7ZHFX
Număr parc QXK2E335KTP7ZHFX Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 125V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.220" L x 0.421" W (31.00mm x 10.70mm) Serie QXK-ZH
Evaluări - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Spațiul de plumb 1.083" (27.50mm) Înălțime - așezată (Max) 0.969" (24.60mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 3.3µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial capacitanță 3.3µF