QXK2E104KTPTZH
NichiconNichicon
QXK2E104KTPTZH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QXK2E104KTPTZH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
Foi de date: 1.QXK2E104KTPTZH.pdf2.QXK2E104KTPTZH.pdf3.QXK2E104KTPTZH.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXK2E104KTPTZH
Număr parc QXK2E104KTPTZH Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 125V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.531" L x 0.209" W (13.50mm x 5.30mm) Serie QXK-ZH
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 493-3560
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.413" (10.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.429" (10.90mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.1µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.1µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
QXK2E104JTP7ZHFJ
QXK2E104JTP7ZHFJ
Producători: Nichicon
Descriere: CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RAD
In stoc: 160568 pcs
Descarca: QXK2E104JTP7ZHFJ.pdf
RFQ
QXK2E104KTP
QXK2E104KTP
Producători: Nichicon
Descriere: CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL