QXK2E104JTPTZH
Prezentarea produsului
Număr parc: QXK2E104JTPTZH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RAD
Foi de date: 1.QXK2E104JTPTZH.pdf2.QXK2E104JTPTZH.pdf3.QXK2E104JTPTZH.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXK2E104JTPTZH
Număr parc QXK2E104JTPTZH Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 125V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.531" L x 0.209" W (13.50mm x 5.30mm) Serie QXK-ZH
Evaluări - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Spațiul de plumb 0.413" (10.50mm) Înălțime - așezată (Max) 0.429" (10.90mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.1µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.1µF