QXK2E103KTP7FG
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QXK2E103KTP7FG
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
Foi de date: 1.QXK2E103KTP7FG.pdf2.QXK2E103KTP7FG.pdf3.QXK2E103KTP7FG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXK2E103KTP7FG
Număr parc QXK2E103KTP7FG Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 125V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.433" L x 0.173" W (11.00mm x 4.40mm) Serie QXK
Evaluări - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Înălțime - așezată (Max) 0.516" (13.10mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 10000pF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial capacitanță 10000pF