LNX2V103MSEHBN
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNX2V103MSEHBN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Foi de date: 1.LNX2V103MSEHBN.pdf2.LNX2V103MSEHBN.pdf3.LNX2V103MSEHBN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNX2V103MSEHBN
Număr parc LNX2V103MSEHBN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.000" Dia (76.20mm)
Serie LNX Ripple Current @ Low Frequency 21.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 30.52A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Înălțime - așezată (Max) 6.811" (173.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C capacitanță 10000µF