LNX2V122MSEF
NichiconNichicon
LNX2V122MSEF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNX2V122MSEF
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1200UF 20% 350V SCREW
Foi de date: 1.LNX2V122MSEF.pdf2.LNX2V122MSEF.pdf3.LNX2V122MSEF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNX2V122MSEF
Număr parc LNX2V122MSEF Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1200UF 20% 350V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3582 pcs Fișa cu date 1.LNX2V122MSEF.pdf2.LNX2V122MSEF.pdf3.LNX2V122MSEF.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.008" Dia (51.00mm)
Serie LNX Ripple Current @ Low Frequency 5.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.42A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-9097
LNX2V122MSEF-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.866" (22.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 2.874" (73.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C capacitanță 1200µF