LNX2L822MSEKBN
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNX2L822MSEKBN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 8200UF 20% 550V SCREW
Foi de date: 1.LNX2L822MSEKBN.pdf2.LNX2L822MSEKBN.pdf3.LNX2L822MSEKBN.pdf
Starea stocului 331 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 331 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNX2L822MSEKBN
Număr parc LNX2L822MSEKBN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 8200UF 20% 550V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 331 pcs Fișa cu date 1.LNX2L822MSEKBN.pdf2.LNX2L822MSEKBN.pdf3.LNX2L822MSEKBN.pdf
Tensiune - evaluat 550V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.937" Dia (100.00mm)
Serie LNX Ripple Current @ Low Frequency 21.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 30.24A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.634" (41.50mm)
Înălțime - așezată (Max) 8.819" (224.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 8200µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 8200µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LNX2V102MSEFBN
LNX2V102MSEFBN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
In stoc: 4808 pcs
Descarca: LNX2V102MSEFBN.pdf
RFQ
LNX2L822MSEK
LNX2L822MSEK
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 8200UF 20% 550V SCREW