LAR2W820MELZ25
NichiconNichicon
LAR2W820MELZ25 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LAR2W820MELZ25
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Foi de date: 1.LAR2W820MELZ25.pdf2.LAR2W820MELZ25.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LAR2W820MELZ25
Număr parc LAR2W820MELZ25 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22518 pcs Fișa cu date 1.LAR2W820MELZ25.pdf2.LAR2W820MELZ25.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie LAR Ripple Current @ Low Frequency 340mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Alte nume 493-8064
LAR2W820MELZ25-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 82µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 82µF Aplicații General Purpose