LAR2W271MELA50
NichiconNichicon
LAR2W271MELA50 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LAR2W271MELA50
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Foi de date: 1.LAR2W271MELA50.pdf2.LAR2W271MELA50.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LAR2W271MELA50
Număr parc LAR2W271MELA50 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16642 pcs Fișa cu date 1.LAR2W271MELA50.pdf2.LAR2W271MELA50.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie LAR Ripple Current @ Low Frequency 1.23A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.4145A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-8073
LAR2W271MELA50-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 270µF