LAR2W221MELC25
NichiconNichicon
LAR2W221MELC25 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LAR2W221MELC25
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Foi de date: 1.LAR2W221MELC25.pdf2.LAR2W221MELC25.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LAR2W221MELC25
Număr parc LAR2W221MELC25 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14261 pcs Fișa cu date 1.LAR2W221MELC25.pdf2.LAR2W221MELC25.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie LAR Ripple Current @ Low Frequency 1.05A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Alte nume 493-3266 Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 220µF Aplicații General Purpose