GYA1V271MCQ1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GYA1V271MCQ1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 270UF 20% 35V SMD
Foi de date: GYA1V271MCQ1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GYA1V271MCQ1GS
Număr parc GYA1V271MCQ1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 270UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 59988 pcs Fișa cu date GYA1V271MCQ1GS.pdf
Tensiune - evaluat 35V Tip Hybrid
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm) Serie GYA
Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume 493-16376-1 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 20 mOhm descriere detaliata 270µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
capacitanță 270µF Aplicații General Purpose