GYA1J100MCQ1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GYA1J100MCQ1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 10UF 20% 63V SMD
Foi de date: GYA1J100MCQ1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GYA1J100MCQ1GS
Număr parc GYA1J100MCQ1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 10UF 20% 63V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 255420 pcs Fișa cu date GYA1J100MCQ1GS.pdf
Tensiune - evaluat 63V Tip Hybrid
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm) Serie GYA
Ripple Current @ High Frequency 700mA @ 100kHz Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume 493-16371-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 120 mOhm descriere detaliata 10µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 120 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
capacitanță 10µF Aplicații General Purpose