F110J476MDL
NichiconNichicon
F110J476MDL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F110J476MDL
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Foi de date: F110J476MDL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile F110J476MDL
Număr parc F110J476MDL Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3585 pcs Fișa cu date F110J476MDL.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.335" L x 0.209" W (8.50mm x 5.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.335" L x 0.209" W (8.50mm x 5.30mm)
Serie F11 Ripple Current @ High Frequency 3.5A @ 100kHz
Evaluări - Polarizare -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume 493-3122
493-3122-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 20 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Nonstandard SMD 20 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 47µF Aplicații General Purpose