F110E227MDL
NichiconNichicon
F110E227MDL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F110E227MDL
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 2.5V SMD
Foi de date: F110E227MDL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile F110E227MDL
Număr parc F110E227MDL Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 2.5V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6039 pcs Fișa cu date F110E227MDL.pdf
Tensiune - evaluat 2.5V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.335" L x 0.209" W (8.50mm x 5.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.335" L x 0.209" W (8.50mm x 5.30mm)
Serie F11 Ripple Current @ High Frequency 3.5A @ 100kHz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume 493-3120-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 20 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 220µF 2.5V Aluminum Electrolytic Capacitors Nonstandard SMD 20 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 220µF Aplicații General Purpose