F110E607MFK
NichiconNichicon
F110E607MFK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F110E607MFK
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 600UF 20% 2.5V SMD
Foi de date: F110E607MFK.pdf
  • Mesaj
Specificațiile F110E607MFK
Număr parc F110E607MFK Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 600UF 20% 2.5V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5301 pcs Fișa cu date F110E607MFK.pdf
Tensiune - evaluat 2.5V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.657" L x 0.476" W (16.70mm x 12.10mm) Dimensiune / Dimensiune 0.658" L x 0.477" W (16.70mm x 12.10mm)
Serie F11 Ripple Current @ High Frequency 6.3A @ 100kHz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume 493-3116-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.098" (2.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 5 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 600µF 2.5V Aluminum Electrolytic Capacitors Nonstandard SMD 5 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 600µF Aplicații General Purpose