PHPT61010PYX
Prezentarea produsului
Număr parc: PHPT61010PYX
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului TRANS PNP BIPO 100V 10A 8LFPAK
Foi de date: PHPT61010PYX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PHPT61010PYX
Număr parc PHPT61010PYX Producător Nexperia
Descriere TRANS PNP BIPO 100V 10A 8LFPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 308273 pcs Fișa cu date PHPT61010PYX.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 100V Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic 800mV @ 1A, 10A
Tip tranzistor PNP Pachetul dispozitivului furnizor LFPAK56, Power-SO8
Serie - Putere - Max 1.5W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-100, SOT-669
Alte nume 1727-2273-2
568-12559-2-ND
Temperatura de Operare 175°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență - tranziție 90MHz
descriere detaliata Bipolar (BJT) Transistor PNP 100V 10A 90MHz 1.5W Surface Mount LFPAK56, Power-SO8 DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce 180 @ 500mA, 2V
Curentul curent - colector (max) 100nA Curent - Colector (Ic) (Max) 10A