PHPT61002PYCLHX
NexperiaNexperia
Nexperia
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PHPT61002PYCLHX
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului PHPT61002PYCLH/SOT669/LFPAK
Foi de date: PHPT61002PYCLHX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PHPT61002PYCLHX
Număr parc PHPT61002PYCLHX Producător Nexperia
Descriere PHPT61002PYCLH/SOT669/LFPAK Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 543468 pcs Fișa cu date PHPT61002PYCLHX.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 100V Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 200mA, 2A
Tip tranzistor PNP Pachetul dispozitivului furnizor LFPAK56, Power-SO8
Serie - Putere - Max 25W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-100, SOT-669, 4-LFPAK
Alte nume 1727-7492-2
PHPT61002PYCLHX-ND
Temperatura de Operare 175°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Frecvență - tranziție 125MHz descriere detaliata Bipolar (BJT) Transistor PNP 100V 2A 125MHz 25W Surface Mount LFPAK56, Power-SO8
DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce 20 @ 2A, 10V Curentul curent - colector (max) 100nA (ICBO)
Curent - Colector (Ic) (Max) 2A