PHPT61002PYCX
Prezentarea produsului
Număr parc: PHPT61002PYCX
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului TRANS PNP 100V 2A LFPAK
Foi de date: PHPT61002PYCX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PHPT61002PYCX
Număr parc PHPT61002PYCX Producător Nexperia
Descriere TRANS PNP 100V 2A LFPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 197982 pcs Fișa cu date PHPT61002PYCX.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 100V Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic 110mV @ 50mA, 500mA
Tip tranzistor PNP Pachetul dispozitivului furnizor LFPAK56, Power-SO8
Serie - Putere - Max 1.25W
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz SC-100, SOT-669
Alte nume 1727-1781-1
568-11359-1-ND
Temperatura de Operare 175°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență - tranziție 125MHz
descriere detaliata Bipolar (BJT) Transistor PNP 100V 2A 125MHz 1.25W Surface Mount LFPAK56, Power-SO8 DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 500mA, 1.5V
Curentul curent - colector (max) 100nA (ICBO) Curent - Colector (Ic) (Max) 2A