74LVC240ADB,118
NexperiaNexperia
Nexperia
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 74LVC240ADB,118
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului IC BUFFER INVERT 3.6V 20SSOP
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 74LVC240ADB,118
Număr parc 74LVC240ADB,118 Producător Nexperia
Descriere IC BUFFER INVERT 3.6V 20SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 478360 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 1.2 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SSOP
Serie 74LVC ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Tipul de ieșire 3-State
Alte nume 74LVC240ADB-T
74LVC240ADB-T-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Număr de elemente 2 Numărul de biți pe element 4
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tipul logic Buffer, Inverting Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Curent - ieșire ridicată, scăzută 24mA, 24mA Numărul părții de bază 74LVC240