74LVC240ADTR2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 74LVC240ADTR2G
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC BUFFER INVERT 3.6V 20TSSOP
Foi de date: 74LVC240ADTR2G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 74LVC240ADTR2G
Număr parc 74LVC240ADTR2G Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC BUFFER INVERT 3.6V 20TSSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 742705 pcs Fișa cu date 74LVC240ADTR2G.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.2 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-TSSOP
Serie 74LVC ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Tipul de ieșire 3-State
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Număr de elemente 2
Numărul de biți pe element 4 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tipul logic Buffer, Inverting
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere -
descriere detaliata Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-TSSOP Curent - ieșire ridicată, scăzută 24mA, 24mA