74LVC240AD,112
NexperiaNexperia
Nexperia
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 74LVC240AD,112
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului IC BUFFER INVERT 3.6V 20SO
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 74LVC240AD,112
Număr parc 74LVC240AD,112 Producător Nexperia
Descriere IC BUFFER INVERT 3.6V 20SO Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 408239 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 1.2 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SO
Serie 74LVC ambalare Tube
Pachet / Caz 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Tipul de ieșire 3-State
Alte nume 74LVC240AD
74LVC240AD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Număr de elemente 2 Numărul de biți pe element 4
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tipul logic Buffer, Inverting Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Curent - ieșire ridicată, scăzută 24mA, 24mA Numărul părții de bază 74LVC240
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
74LVC240ADB,112
74LVC240ADB,112
Producători: Nexperia
Descriere: IC BUFFER INVERT 3.6V 20SSOP