MPC745CVT350LE
Prezentarea produsului
Număr parc: MPC745CVT350LE
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU MPC7XX 350MHZ 255FCBGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MPC745CVT350LE
Număr parc MPC745CVT350LE Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU MPC7XX 350MHZ 255FCBGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5996 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 255-FCPBGA (21x21) Viteză 350MHz
Serie MPC7xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM -
ambalare Tray Pachet / Caz 255-BBGA, FCBGA
Temperatura de Operare 0°C ~ 105°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet -
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata PowerPC Microprocessor IC MPC7xx 1 Core, 32-Bit 350MHz 255-FCPBGA (21x21)