MPC755BRX350LE
Prezentarea produsului
Număr parc: MPC755BRX350LE
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU MPC7XX 350MHZ 360FCCBGA
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MPC755BRX350LE
Număr parc MPC755BRX350LE Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU MPC7XX 350MHZ 360FCCBGA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6555 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 360-CBGA (25x25) Viteză 350MHz
Serie MPC7xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM -
ambalare Tray Pachet / Caz 360-BCBGA, FCCBGA
Temperatura de Operare 0°C ~ 105°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet -
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata PowerPC Microprocessor IC MPC7xx 1 Core, 32-Bit 350MHz 360-CBGA (25x25)