MPC745BPX350LE
Prezentarea produsului
Număr parc: MPC745BPX350LE
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU MPC7XX 350MHZ 255FCBGA
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MPC745BPX350LE
Număr parc MPC745BPX350LE Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU MPC7XX 350MHZ 255FCBGA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4928 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 255-FCPBGA (21x21) Viteză 350MHz
Serie MPC7xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM -
ambalare Tray Pachet / Caz 255-BBGA, FCBGA
Alte nume 935309528557 Temperatura de Operare 0°C ~ 105°C (TA)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Accelerarea graficii No
Ethernet - Afișaje și controale de interfață -
descriere detaliata PowerPC Microprocessor IC MPC7xx 1 Core, 32-Bit 350MHz 255-FCPBGA (21x21) Procesor Core PowerPC