MPC7410VS450LE
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPC7410VS450LE
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU MPC74XX 450MHZ 360FCCLGA
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 857 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 857 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
44 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPC7410VS450LE
Număr parc MPC7410VS450LE Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU MPC74XX 450MHZ 360FCCLGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 857 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 360-FCCLGA (25x25) Viteză 450MHz
Serie MPC74xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM -
ambalare Tray Pachet / Caz 360-CLGA, FCCLGA
Temperatura de Operare 0°C ~ 105°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet -
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 450MHz 360-FCCLGA (25x25)