GCM216R72A152KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM216R72A152KA37D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GCM216R72A152KA37D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 1500PF 100V X7R 0805
Foi de date: 1.GCM216R72A152KA37D.pdf2.GCM216R72A152KA37D.pdf3.GCM216R72A152KA37D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GCM216R72A152KA37D
Număr parc GCM216R72A152KA37D Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 1500PF 100V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.028" (0.70mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie GCM
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - descriere detaliata 1500pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
capacitanță 1500pF Aplicații Automotive