GCM216R71H332KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM216R71H332KA37D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GCM216R71H332KA37D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 3300PF 50V X7R 0805
Foi de date: 1.GCM216R71H332KA37D.pdf2.GCM216R71H332KA37D.pdf3.GCM216R71H332KA37D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GCM216R71H332KA37D
Număr parc GCM216R71H332KA37D Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 3300PF 50V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.028" (0.70mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie GCM
Evaluări AEC-Q200 ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 490-14774-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 3300pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
capacitanță 3300pF Aplicații Automotive