GCM216R72A472KA37J
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM216R72A472KA37J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GCM216R72A472KA37J
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 4700PF 100V X7R 0805
Foi de date: 1.GCM216R72A472KA37J.pdf2.GCM216R72A472KA37J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GCM216R72A472KA37J
Număr parc GCM216R72A472KA37J Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 4700PF 100V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 494035 pcs Fișa cu date 1.GCM216R72A472KA37J.pdf2.GCM216R72A472KA37J.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.028" (0.70mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie GCM
Evaluări AEC-Q200 ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 490-11162-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 4700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 4700pF