MSI1967H48B1-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI1967H48B1-BBR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MSI1967H48B1-BBR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN IMP MTRZD 190X67MM 48VDC
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 738 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 738 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
6 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MSI1967H48B1-BBR
Număr parc MSI1967H48B1-BBR Producător Mechatronics
Descriere FAN IMP MTRZD 190X67MM 48VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 67.00mm Greutate 2.9 lbs (1.3kg)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 48VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 1.830 in H2O (455.8 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Round - 190mm Dia Serie MSI1967
RPM 3000 RPM Temperatura de Operare -
Zgomot 71.0 dB(A) Material - cadru -
Material - Lama Plastic Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Auto Restart, Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Motorized Impellers
Ratingul curent 2.50A Tip rulant Ball
Aprobări CE, cUL, TUV, UL Flux de aer 355.0 CFM (9.94m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MSI1967H24B1+7-BBR
MSI1967H24B1+7-BBR
Producători: Mechatronics
Descriere: FAN IMP MTRZD 190X67MM 24VDC
In stoc: 790 pcs
Descarca: MSI1967H24B1+7-BBR.pdf
RFQ
MSI2577H24B-BBR
MSI2577H24B-BBR
Producători: Mechatronics
Descriere: FAN IMP MTRZD 250X77.3MM 24VDC
In stoc: 572 pcs
Descarca: MSI2577H24B-BBR.pdf
RFQ
MSI1967H48B1+6-BBR
MSI1967H48B1+6-BBR
Descriere: FAN IMP MTRZD 190X67MM 48VDC