MSI1967H48B-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI1967H48B-BBR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MSI1967H48B-BBR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN IMP MTRZD 190X67MM 48VDC
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 936 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 936 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
6 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MSI1967H48B-BBR
Număr parc MSI1967H48B-BBR Producător Mechatronics
Descriere FAN IMP MTRZD 190X67MM 48VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 67.00mm Greutate 2.9 lbs (1.3kg)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 48VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 1.830 in H2O (455.8 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Round - 190mm Dia Serie MSI1967
RPM 3000 RPM Alte nume 1570-1317
Temperatura de Operare - Zgomot 71.0 dB(A)
Material - cadru - Material - Lama Plastic
Durată de viață @ Temp. - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Caracteristici Auto Restart
Tip de ventilator Motorized Impellers Ratingul curent 2.50A