G8032X24B-RSR
MechatronicsMechatronics
G8032X24B-RSR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G8032X24B-RSR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 80X32MM 24VDC
Foi de date: 1.G8032X24B-RSR.pdf2.G8032X24B-RSR.pdf3.G8032X24B-RSR.pdf4.G8032X24B-RSR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G8032X24B-RSR
Număr parc G8032X24B-RSR Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 80X32MM 24VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 32.00mm Greutate 0.286 lb (129.73g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 48VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 80mm L x 80mm H Serie G8032
RPM - Temperatura de Operare -
Zgomot - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent - Tip rulant Ball
Aprobări CE, cUL, TUV, UL Flux de aer -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
G8032X24B-RSR-EM3
G8032X24B-RSR-EM3
Producători: Mechatronics
Descriere: FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE