G8032X12B-RSR
MechatronicsMechatronics
G8032X12B-RSR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G8032X12B-RSR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 80X32MM 12VDC
Foi de date: 1.G8032X12B-RSR.pdf2.G8032X12B-RSR.pdf3.G8032X12B-RSR.pdf4.G8032X12B-RSR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G8032X12B-RSR
Număr parc G8032X12B-RSR Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 80X32MM 12VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 32.00mm Greutate 0.286 lb (129.73g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica -
Dimensiune / Dimensiune Square - 80mm L x 80mm H Serie G8032