G5015H24B-RSR
MechatronicsMechatronics
G5015H24B-RSR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G5015H24B-RSR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 50X15MM 24VDC
Foi de date: 1.G5015H24B-RSR.pdf2.G5015H24B-RSR.pdf3.G5015H24B-RSR.pdf4.G5015H24B-RSR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G5015H24B-RSR
Număr parc G5015H24B-RSR Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 50X15MM 24VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 15.00mm Greutate 0.077 lb (34.93g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 50mm L x 50mm H Serie G5015
RPM 5500 RPM Alte nume 1570-1091
Temperatura de Operare - Zgomot 29.0 dB(A)
Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT) Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.180A Tip rulant Ball
Aprobări CE, cUL, TUV, UL Flux de aer 13.0 CFM (0.364m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
G5015E12B-RSR-CC
G5015E12B-RSR-CC
Producători: Mechatronics
Descriere: FAN AXIAL 50X15MM CC 12VDC