G5015E12B-RSR-CC
MechatronicsMechatronics
G5015E12B-RSR-CC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G5015E12B-RSR-CC
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 50X15MM CC 12VDC
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G5015E12B-RSR-CC
Număr parc G5015E12B-RSR-CC Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 50X15MM CC 12VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 15.00mm Greutate 0.077 lb (34.93g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 50mm L x 50mm H Serie G5015
RPM 6500 RPM Temperatura de Operare -
Zgomot 34.0 dB(A) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.400A Tip rulant Ball