LPC-60-1050
MEAN WELLMEAN WELL
LPC-60-1050 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LPC-60-1050
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului LED DRIVER CC AC/DC 9-48V 1.05A
Foi de date: LPC-60-1050.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LPC-60-1050
Număr parc LPC-60-1050 Producător MEAN WELL
Descriere LED DRIVER CC AC/DC 9-48V 1.05A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5877 pcs Fișa cu date LPC-60-1050.pdf
Tensiune - ieșire 9 ~ 48 V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 90VAC Tensiune - Intrare (Max) 264VAC
Tip Constant Current Topologie AC DC Converter
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune 6.40" L x 1.67" W x 1.26" H (162.5mm x 42.5mm x 32.0mm)
Serie LPC-60 Evaluări IP67
Putere (Wați) 50W Alte nume 1866-3153
LPC-60-1050-ND
Temperatura de Operare -30°C ~ 70°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP
Eficienţă 87% Dimming -
descriere detaliata 1.05A 9 ~ 48 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 1.05A