LPC-35-700
MEAN WELLMEAN WELL
LPC-35-700 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LPC-35-700
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului LED DRIVER CC AC/DC 9-48V 700MA
Foi de date: LPC-35-700.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LPC-35-700
Număr parc LPC-35-700 Producător MEAN WELL
Descriere LED DRIVER CC AC/DC 9-48V 700MA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5827 pcs Fișa cu date LPC-35-700.pdf
Tensiune - ieșire 9 ~ 48 V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 90VAC Tensiune - Intrare (Max) 264VAC
Tip Constant Current Topologie AC DC Converter
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune 5.83" L x 1.57" W x 1.18" H (148.0mm x 40.0mm x 30.0mm)
Serie LPC-35 Evaluări IP67
Putere (Wați) 34W Alte nume 1866-3152
LPC-35-700-ND
Temperatura de Operare -30°C ~ 70°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP
Eficienţă 85% Dimming -
descriere detaliata 700mA 9 ~ 48 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 700mA