LPC-20-350
MEAN WELLMEAN WELL
LPC-20-350 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LPC-20-350
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului LED DRIVER CC AC/DC 9-48V 350MA
Foi de date: LPC-20-350.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LPC-20-350
Număr parc LPC-20-350 Producător MEAN WELL
Descriere LED DRIVER CC AC/DC 9-48V 350MA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9744 pcs Fișa cu date LPC-20-350.pdf
Tensiune - ieșire 9 ~ 48 V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 90VAC Tensiune - Intrare (Max) 264VAC
Tip Constant Current Topologie AC DC Converter
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune 4.65" L x 1.38" W x 1.02" H (118.0mm x 35.0mm x 26.0mm)
Serie LPC-20 Evaluări IP67
Putere (Wați) 17W Alte nume 1866-3148
LPC-20-350-ND
Temperatura de Operare -30°C ~ 70°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP
Eficienţă 83% Dimming -
descriere detaliata 350mA 9 ~ 48 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 350mA